Przygoda z Emocjami. Ruszam się, rysuję, muzykuję.

Zapraszamy dzieci w wieku od 10 do 12 lat na cykl warsztatów edukacji emocjonalnej poprzez działania artystyczne.

Podczas warsztatów przyjrzymy się i spróbujemy zrozumieć cztery podstawowe emocje- radość, złość, smutek i strach. Będziemy je eksplorować za pomocą zabaw z malowaniem, tworzenia dźwięków oraz ruchowych eksperymentów. Dzięki temu nauczymy się jak rozpoznawać emocje i wyrażać je w kreatywny i bezpieczny sposób.

Cykl warsztatów zakończy się pokazem prezentującym prace uczestników.

Kiedy:
Czwartki  w godz. 16.30-18.00
(z wyjątkiem pierwszego tygodnia czerwca, w którym spotykamy się w środę 2.6)

Start: 13.5
Koniec: 24.6- dzień pokazu (g. 17.30)

Gdzie:
Klub Kultury w Zalesiu Górnym, ul. Białej Brzozy 3
Zajęcia odbywają się w trybie stacjonarnym

Dla Kogo:
Dzieci w wieku 10-12 lat z powiatu piaseczyńskiego

Cena:
DARMOWE
Dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2019–2021 oraz ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego

Zapisy:
weronika@sztukaciala.com
Ilość miejsc ograniczona!

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/events/191270899495783/

Partnerzy:
Światoczułość
Centrum Kultury w Piasecznie

Prowadzące:

Weronika Zaborowska
Młoda animatorka kultury. Od 2020 roku współpracuje z Fundacją Sztuka Ciała przy realizacji działań„ artystyczno-kulturalnych. Uczęszczała do Studium Animacji Kultury SKiBA we Wrocławiu na specjalizacji pantomimicznej. Certyfikowana choreoterapeutka. Od 3 lat prowadzi ruchowe i artystyczne warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz jest wychowawcą i instruktorem młodzieży na obozach snowboardowych. Interesuje ją praca z emocjami poprzez sztukę i pracę z ciałem.

Magdalena Wajzner – Barska
Nauczycielka z 25cio letnim doświadczeniem w edukacji artystycznej. Metodyk, ekspert Centrum Edukacji Artystycznej. Recenzent podręczników dla szkół muzycznych oraz twórczyni autorskiego programu edukacji muzycznej. Doktor sztuki w zakresie sztuki muzycznej w dyscyplinie rytmika i taniec nt. Dźwięk. Ruch. Obraz. Stanowisko adiunkta na UMFC, obecnie w AT im. A. Zelwerowicza. Zainteresowania w dziedzinie syntezy sztuk i sztuk multimedialnych.