najnaje (spektakle dla najmłodszych dzieci)

Tu TUTU

spektakl wyczarowany z tiulu – do oglądania, dotykania, słuchania, doświadczania kolorów podstawowych i pochodnych – barw tkaniny i barw dźwięku.

dla dzieci od 0,5 do 5 lat

Miękkie, szorstkie i gładkie… materiały i brzmienia. Jedna tkanina, dwie aktorki i tyle możliwości!
„Tu TUTU” przenosi swoich odbiorców w zupełnie inny wymiar tytułowego „tu” zatrzymując czas i zapraszając do doświadczania „tu i teraz”.


Spektakl dla najnajmłodszych z zabawą sensoryczną i muzyką na żywo tworzony przez aktorki – pedagożki: Agatę Brzozowską i Annę Ługowską.
Muzyka – Tulipaństwo (Anna i Bartosz Ługowscy)

„Tu TUTU” czerpie z naszego doświadczenia z pedagogiki i muzykoterapii, z praktyki teatralnej i… rodzicielskiej, łączy codzienność z poezją, oprowadza po świecie wrażeń i wyobraźni. – mówią aktorki.

Trochę wbrew światu, który bombarduje nas, a tym bardziej małe dzieci, bodźcami, szukamy prostych obrazów, czystych form, operujemy bardzo delikatną fakturą i minimalistyczną muzyką. – wyjaśnia Agata Brzozowska. Efekt jest jednak bardziej delikatny niż surowy, na pewno nie jest to też tytuł „tylko dla dziewczynek”, a w akcji więcej miejsca zajmują żywioły niż sukienki… choć w takim temacie nie może ich zabraknąć.

Zdaniem rodziców – 5/5:

Wspaniałe przedstawienie, szczególnie dla maluszków! 

Mama 24.09.2023

Zaproszenie do dziecięcej wyobraźni, która z tiulu potrafi wyczarować cały świat. 

Matylda 23.09.2023

Polecam, córeczki zachwycone. Super, że dzieci po przedstawieniu mogły się jeszcze wspólnie pobawić. Polecam  

Małgorzata 25.09.2023